W imieniu Fundacji Fabryki Norblina pragniemy przestrzec przed nieprawdziwymi ogłoszeniami o pracę, które pojawiły się w ostatnich dniach na różnych portalach rekrutacyjnych. Chcielibyśmy podkreślić, że Fundacja Fabryki Norblina nie prowadzi obecnie żadnych rekrutacji ani nie ogłasza ofert pracy poprzez platformy internetowe.

Niestety, zauważyliśmy występowanie ogłoszeń, które wykorzystują naszą nazwę i inne dane rejestrowe Fundacji. Chcielibyśmy jednoznacznie oświadczyć, że te działania mogą stanowić próbę oszustwa. Apelujemy do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia o ostrożność i rozwagę oraz dokładną weryfikację informacji zawartych w Internecie.

Jako Fundacja podjęliśmy wszelkie możliwe kroki prawne mające na celu przeciwdziałanie tego rodzaju działalności nieuczciwych osób.