Program stypendialny Music MasterClass

Program stypendialny Music MasterClass autorstwa Fundacji Fabryki Norblina to projekt skierowany do młodych i utalentowanych muzyków, którzy chcą zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności.

FFN_Music-MusicMasterclass_MOBILE

Program stypendialny Music MasterClass

Idea programu

Blisko dwa lata temu wyłonionych zostało 8 stypendystów, którzy – pod okiem Mistrzów (Hani Rani, Natalii Przybysz, Kuby Badacha, Adama Sztaby, Marka Napiórkowskiego, Piotra Metza i Andrzeja Smolika) – pracowali nad swoimi własnymi utworami, by ostatecznie wyprodukować je z pomocą najlepszych producentów muzycznych w profesjonalnym studio.

Idea programu

Profesjonalna opieka Mistrzów i Mentorów

Stypendyści wyłonieni spośród licznych zgłoszeń otrzymali kompleksową i indywidualną opiekę w tym: indywidualne spotkania ze wspominanymi Mistrzami, Indywidualne i grupowe zajęcia z Mentorami programu: Wojciechem Olszakiem, Gabi Drzewiecką, mec. Maciejem Ślusarkiem, Tomaszem Ossolińskim, Kamilą Polit, Radkiem Łukasiewiczem, profesjonalną produkcję i wydanie singla, wsparcie PR-owe i promocję materiałów.

Materiał prasowy

Profesjonalna opieka Mistrzów i Mentorów

Nasi Stypendyści

Grono naszych stypendystów tworzą: Piotr Odoszewski, duet Adam Woch oraz Robert Guzik, Małgosia Majerska (GONO), Sandra Mika, Piotr Niesłuchowski, Julia Łozowska, Błażej Sudnikowicz (lessman) i zespół Rejoin. Sylwetki oraz aktualności dotyczące ich twórczości można znaleźć na stronie projektu.

Nasi Stypendyści